Dark Angels

Naszym gościom spoza Poznania polecamy noclegi w znakomitym hotelu położonym w odległości kilku minut spacerkiem od klubu!

SUPER-APARTAMENTY.PL to firma, która oferuje wynajem ekskluzywnych, nowocześnie wyposażonych apartamentów zlokalizowanych w samym centrum Poznania. Dysponujemy apartamentami, położonymi w dogodnych lokalizacjach. Blisko stąd zarówno na poznański Stary Rynek, jak i do Międzynarodowych Targów Poznańskich. Rewelacyjna lokalizacja nie jest jednak jedyną zaletą naszych apartamentów!

Naszym gościom zapewniamy możliwość wypoczynku w luksusowo wyposażonej, urządzonej ze smakiem przestrzeni. Każdy z oferowanych przez nas apartamentów jest w pełni umeblowany w taki sposób, by pobyt w nim stał się wygodny i niezwykle przyjemny. Nasi klienci mają możliwość skorzystania z bezpłatnej sieci Wi-Fi oraz telewizji satelitarnej. W trosce o wygodę i bezpieczeństwo naszych gości zadbaliśmy o monitoring udostępnianych przez nas obiektów. Dodatkowo do Państwa dyspozycji oddajemy strzeżone miejsca parkingowe.

Naszym celem jest przede wszystkim sprawienie, by stworzyć Państwu jak najlepsze warunki pobytu. Z tego powodu oprócz standardowych usług wynajmu oferujemy również dodatkowo płatną obsługę konsjerża, a także zniżki do wielu poznańskich lokali oraz bezpłatne bilety na basen, a w sezonie zimowym także na lodowisko.

Stworzyliśmy miejsce idealne dla wszystkich, którzy cenią sobie elegancję, komfort i luksus. Gwarantujemy, że pobyt w naszych apartamentach będzie niezapomniany, a Państwo poczujecie się w nich naprawdę wyjątkowo! Zapraszamy!

WWW: http://www.super-apartamenty.pl/
Facebook: https://www.facebook.com/poznan.apartamenty