sobota, 25 marca 2017

 

 

LIVE SEX SHOW

RICARDO PRINCE & GABRIEL PHOENIX

LONDYN

 

Szóstą (już!) rocznicę otwarcia naszego klubu uświetnią dwaj znajdujący się obecnie u szczytu popularności pornogwiazdorzy z Londynu: 30-letni Ricardo Prince i 27-letni Gabriel Phoenix. Ciemnoskóry, uwodzicielski Ricardo łączy pracę instruktora na siłowni z występami jako tancerz go-go na scenach klubowych. Gabriel, perfekcyjnie wyposażony blondyn, jest rodowitym Anglikiem i – jak sam o sobie mówi – łączy w sobie cechy sztywnego inteligencika i bandziora-rozrabiaki, a nade wszystko jest nieodrodnym zodiakalnym Lwem (grrrr...). Połączenie zaś obu tych żywiołów – ciemnego i jasnego – da mieszankę wybuchową, która grozi wysadzeniem naszego klubu w powietrze!

Po występie nasi artyści będą serwować wszystkim pieczoną świnię z dwoma rodzajami sosów - to tradycyjna już specialite de la maison naszego klubu na imprezach tej rangi.

Bądź świadkiem, a nawet ofiarą tej eksplozji! W ostatnią sobotę marca Dark Angels będzie najgorętszym i najbardziej męskim miejscem na klubowej mapie Polski. Nie może Cię nie być tam, gdzie będą WSZYSCY!

Swój udział w imprezie potwierdzili: Łukasz, nowo wybrany Mr Leather Poland 2017, oraz Kamil, Mr Fetish Poland 2016, który publicznie podda się zabiegowi mumifikacji! Tego nie można nie zobaczyć!