3/4 września 2016 w naszym klubie odbyła się trzecia edycja wyborów Mr Sneakers Poland

 

Do współzawodnictwa stanęło czterech kandydatów, wyłonionych w eliminacjach na grupie fejsbukowej Sneakers Fetish Polska. Głosami publiczności zgromadzonej w klubie Misterem Sneakers Poland 2016 został wybrany kandydat nr 3 – Jarek, który reprezentował Warszawę, a dokładnie Pragę Południe.

Gdyby o zwycięstwie miała zdecydować tylko siła zapachu soxów, to Misterem zostałby kandydat nr 1, którego soxy jebały najbardziej zdaniem testera, który przewąchał skarpety wszystkich kandydatów na scenie – soxy rzeczywistego Mistera uplasowały się w tym rankingu dopiero na trzecim miejscu. Jak jednak stwierdziła publiczność, dużo ważniejsza jest ogólna prezencja w dresach i sportowych butach.

Mister otrzymał voucher na wycieczkę zagraniczną oraz vouchery na zakupy w sklepach internetowych: Stallion.plAllechlopak.pl Pozostali finaliści zostali nagrodzeni pięknymi albumami wydawnictwa Bruno Gmuender Verlag o tematyce sneakersowej.

Po części oficjalnej nastąpiła część "artystyczna", czyli losowanie różnego rodzaju nagród dla publiczności (dresy, skarpety, jockstrapy i in.), co było okazją do przedniej zabawy. Liczymy, że atmosfera będzie równie wspaniała podczas kolejnych wyborów, które już za rok!