Po raz szósty poznański klub Dark Angels – kolebka polskiego zorganizowanego życia skórzano-fetyszowego – zaprasza wszystkich skórzaków, fetyszystów i perwersów na jedyną w swoim rodzaju dwudniową wyłącznie męską seks-imprezę.

 

Nasz klub będzie czynny codziennie od godz. 21.00. Przez cały ten czas będzie on areną najbardziej perwersyjnego męskiego seksu bez żadnych ograniczeń. Każdego wieczoru i nocy, zważywszy różnorodność męskich upodobań seksualnych, będzie wypełniony seksem organizowanym pod nieco innym kątem, jednak lokal można, a nawet warto odwiedzić w każdy z tych dwóch szalonych dni.

Imprezę uświetni swoją obecnością (w obie noce) Siostra Daphne O.S.P.I., wieloletnia przyjaciółka klubu, Misterzy Fetish Poland 2015 i 2016 – Łukasz i Kamil, oraz zasłużeni działacze polskiej sceny skórzanej.