Zapraszamy na trzecią edycję ogólnopolskich Wyborów Mr Sneakers Poland 2016! Zwolenników fetyszu sportowego (sneakers, sox, dres) zachęcamy do kandydowania.

 

Na zgłoszenia zawierające podstawowe dane: imię/pseudonim, wiek, wzrost, waga, numer buta i (do wyłącznej wiadomości organizatora) adres mailowy oraz numer telefonu, wraz z kilkoma zdjęciami całej sylwetki z widoczną twarzą, czekamy w terminie do 20 sierpnia 2016. Zgłoszenia można przesyłać zarówno przez naszą stronę (formularz zgłoszeniowy TUTAJ), jak i przez profil na Facebooku: @SneakersFetishPolska W obu przypadkach prosimy o napisanie kilku słów o sobie, uzasadnienie, dlaczego kandydat uważa się za sneakersa, co go w tym fetyszu najbardziej jara, i zadeklarowanie, jak by działał jako Mister Sneakers Poland na rzecz społeczności sneakersowej w Polsce.

Wybory odbędą się dwuetapowo: pierwszy etap to eliminacje na Facebooku; drugi – właściwe wybory w klubie. Osoby, które się zgłoszą, zostaną poddane pod głosowanie na FB, które potrwa do 25 sierpnia. Zdjęcia i opis każdego kandydata zostanie umieszczony na wymienionym profilu na FB, głosowanie będzie się odbywać poprzez lajkowanie. Spośród wszystkich kandydatów maksymalnie pięciu najwyżej ocenionych=zlajkowanych zostanie zaproszonych do osobistej rywalizacji w klubie Dark Angels 3 września 2016. Z tego grona głosami publiczności zostanie wyłoniony Mister i Wicemister.

Wśród przewidzianych nagród: m.in. voucher na wycieczkę, albumy o tematyce sneakersowej ufundowane przez wydawnictwo Bruno Gmünder Verlag i inne:

sklep internetowy Allechlopak.pl: dla Mistera voucher o wartości 100 zł, dla Wicemistera voucher o wartości 50 zł – do wykorzystania na zakupy w sklepie Allechlopak.pl

Wszystkich, którzy dobrze się czują w klimacie sneakers, zapraszamy do Dark Angels 3 września 2016 do kibicowania oraz głosowania na wybranego kandydata. Będzie dresowo!

 

NA SCENIE ZOBACZYMY CZTERECH KANDYDATÓW WYŁONIONYCH PODCZAS WYŻEJ WSPOMNIANYCH ELIMINACJI. ZAPOWIADA SIĘ EMOCJONUJĄCA RYWALIZACJA!