Druga edycja wyborów Mistera Fetish Poland

WSTĘP TYLKO 10 ZŁ!
 

Wybory o szerszej formule, umożliwiającej publiczne pokazanie się wielbicielom WSZELKICH fetyszów, nie tylko skóry i nie tylko gumy, choć ich również. Wszystkich chętnych do wzięcia udziału w tym wydarzeniu w charakterze kandydatów do tytułu prosimy o zapoznanie się z regulaminem wyborów, a następnie o wypełnienie i przesłanie mailem na adres klubu formularza zgłoszeniowego wraz z wymaganymi zdjęciami w terminie do 10 czerwca 2016.

 

NAGRODY

Sponsorzy Wyborów Mr Fetish Poland 2016 przygotowali dla Laureatów następujące nagrody:

klub Dark Angels: dla Mistera 500 zł w gotówce.

wydawnictwo Softpress: dla Mistera i Wicemistera roczna przenumerata magazynu „Adam” w wersji papier+płyta i/lub w wersji elektronicznej.

sklep internetowy Stallion.pl: dla Mistera voucher o wartości 500 zł, do wykorzystania na zakupy w sklepie Stallion.pl

sklep internetowy Allechlopak.pl: dla Mistera voucher o wartości 100 zł, dla Wicemistera voucher o wartości 100 zł – do wykorzystania na zakupy w sklepie Allechlopak.pl

sklep internetowy Mastercolt.pl: dla Mistera voucher o wartości 200 zł, dla Wicemistera voucher o wartości 100 zł – do wykorzystania na zakupy w sklepie Mastercolt.pl

wydawnictwo Bruno Gmünder Verlag z Berlina: dla wszystkich kandydatów bieżąca (15.) edycja przewodnika „Spartacus International Hotel Guide 2016” oraz album „Pardners” – komiks erotyczny Dale'a Lazarova & Bo Revela; ponadto dla Mistera bieżąca (45.) edycja przewodnika „Spartacus International Gay Guide 2016”.

Część nagród zostanie wręczona podczas gali wyborczej. Vouchery zostaną przesłane zwycięzcom na ich adresy mailowe.

 

KANDYDAT NR 1
LeatherThomi z Warszawy, 29 lat, 174 cm, 70 kg.

Fetysz reprezentowany podczas wyborów: ubiór skórzany (leather).
Jestem fanem palenia cygar, poza tym lubię gotować i spacery z psem.

 

KANDYDAT NR 2

Mummy Boy z Poznania, 25 lat, 160 cm, 60 kg.

Fetysz reprezentowany podczas wyborów: multifetyszysta: mumifikacja, guma, lateks, skóra, lycra; podczas gali wyborczej wystąpi w kilku wcieleniach fetyszowych.

Mimo niewielkiego wzrostu pragnę udowodnić, że każdy może się realizować i rozwijać swoje fetysze, wychodzić z nimi między ludzi, w przestrzeń miejską. Jestem multifetyszystą, realizuję się m.in. w skórze, lateksie, gumie, lycrze. Lubię łączyć je ze sobą, nadawać im inny wydźwięk. Jestem osobą z dużym poczuciem humoru i dystansem do samego siebie, dlatego nie boję się eksperymentować w życiu codziennym i fetyszowym. Szczególnie bliska memu sercu jest mumifikacja.