Miło nam donieść, że znana i ceniona w całej Europie firma MrB, jeden z największych dystrybutorów i producentów gejowskich gadżetów erotycznych i odzieży fetyszowej, z siedzibą główną w Amsterdamie i sklepami filialnymi m.in. w Paryżu i Berlinie – w pierwszym numerze swojego magazynu „WINGS”, którego edycję zainicjowano z okazji 20-lecia działalności MrB, wymienia klub Dark Angels, jako jedyny polski, w elitarnym gronie sześciu ulubionych przez ekipę MrB klubów gejowskich w Europie.

 

Czujemy się zaszczyceni, że koneserzy z MrB tak dalece docenili zarówno wystrój i przygotowanie techniczne Dark Angels, jak i nasze dokonania w zakresie imprez (wśród których nie zabrakło takich o zasięgu i znaczeniu międzynarodowym), że postawili nasz klub na równi z tak zasłużonymi i legendarnymi męskimi lokalami, jak The Boots z Antwerpii, Flexo Club z Padwy, Mutschmanns z Berlina, Sauna Macho z Brukseli oraz Eagle z Amsterdamu. Tak wysoka ocena oczywiście zobowiązuje nas do dołożenia wszelkich starań, by tę pozycję utrzymać.