19/20 września 2020 odbyły się w Dark Angels 7. Wybory Mr Sneakers Poland 2020.

W tym roku zgłosiła się rekordowa liczba 6 kandydatów. Niestety kandydaci nr 1 i 4 w ostatniej chwili zrezygnowali ze startu. Walka rozegrała się więc ostatecznie między kandydatami nr 2, 3, 5 i 6.

Prezentacje jak co roku prowadził pomysłodawca tej imprezy – Michał. Siostra Mary Read SNP asystowała przy publicznym liczeniu głosów na scenie i udzieliła nowo wybranemu Misterowi tradycyjnego błogosławieństwa. Obecny na sali ustępujący Mr Sneakers Poland 2019 Pixel zdał relację ze swojej rocznej kadencji i przekazał tytuł następcy.

Decyzją publiczności zgromadzonej w lokalu Misterem Sneakers Poland 2020 został kandydat nr 5 – Tomasz z Warszawy, który uzyskał 33 głosy. Było to jego trzecie podejście do walki o ten tytuł, wcześniej startował w latach 2014 i 2019.

Pierwszym Wicemisterem (28 głosami) wybrano kandydata nr 6 – Denisa z Kluczborka, a Drugim Wicemisterem (21 głosami) – Michała z Ostrowca Świętokrzyskiego (kandydat nr 3). Poza podium znalazł się kandydat nr 2 – Marek z Poznania (16 głosów).

Nowo wybrany Mister otrzymał 1500 zł w gotówce oraz voucher na kwotę 500 zł na zakupy w naszym sklepie internetowym Stallion.pl Wicemisterzy otrzymali po 500 zł w gotówce każdy. Wszyscy kandydaci zostali dodatkowo nagrodzeni zestawem filmów fabularnych o tematyce LGBT ufundowanych przez dystrybutora Tongariro/Outfilm.

Kandydatom, prowadzącym i wszystkim obecnym dziękujemy za udział i stworzenie wspaniałej atmosfery rywalizacji, a zwycięzcom serdecznie gratulujemy.