19 września 2020: 7. WYBORY MR SNEAKERS POLAND 2020

Zapraszamy na siódmą edycję ogólnopolskich Wyborów Mr Sneakers Poland! Zwolenników fetyszu sportowego (sneakers, sox, dres) zachęcamy do kandydowania.

Na zgłoszenia zawierające podstawowe dane: imię/pseudonim, wiek, wzrost, waga, numer buta i (do wyłącznej wiadomości organizatora) numer telefonu oraz krótką autocharakterystykę (hobby/ulubiona forma spędzania wolnego czasu/coś więcej o sobie), wraz z kilkoma zdjęciami całej sylwetki z widoczną twarzą, czekamy w terminie do 12 września 2020. Zgłoszenia należy przesyłać mailem (ze zdjęciami w załącznikach) na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Zdjęcia i opis każdego kandydata zostanie umieszczony na stronie klubu: clubdarkangels.com oraz na naszym profilu na Facebooku, na co zgłaszający się automatycznie wyraża zgodę. Mister i Wicemister zostaną wyłonieni wyłącznie głosami publiczności zgromadzonej w klubie, które to głosy zostaną przeliczone na scenie w obecności wszystkich zgromadzonych.

UWAGA! OBOWIĄZUJE DRESSCODE: WSTĘP WYŁĄCZNIE W UBRANIU SPORTOWYM!

WSZYSCY UCZESTNICY IMPREZY SĄ ZOBOWIĄZANI DO POSIADANIA MASECZKI.

 

NAGRODY

klub Dark Angels: dla Mistera 500 zł w gotówce.

sklep internetowy Stallion.pl: dla Mistera voucher o wartości 500 zł, do wykorzystania na zakupy w sklepie Stallion.pl

Nagroda prywatna od Mastera Kazika, znanej postaci polskiej sceny skórzanej: dla Mistera 1000 zł w gotówce, dla Wicemistera oraz dla zdobywcy trzeciego miejsca - po 500 zł w gotówce.

 

KANDYDACI

1. Sergio

39 lat, 176 cm, 72 kg, numer buta 42,5

Uwielbiam historię (II wojna światowa, zakon templariuszy etc.), tenis, gotowanie. Jestem po prostu 39-latkiem, który nie boi się swojego wieku, bo uważa, że (tym bardziej w świecie gejowskim) to tylko liczby!

 

2. Marek

24 lata, 180 cm, 78 kg, numer buta 44-45

Jestem młodym, ambitnym chłopakiem z głową pełną pomysłów, które w jakimś stopniu realizuję. Zawsze jest mnie pełno. Jak już zaczynam coś robić, to robię to do końca i na 100%. Na co dzień mieszkam w Poznaniu. Moje hobby to jazda na rolkach. Interesuję się sztuką. Udzielam się w różnych akcjach na rzecz osób LGBT. Najbardziej lubię spędzać czas ze znajomymi i lubię imprezować.

Instagram: @sneak_erfreak

 

 

 

3. Michał/Stalker

35 lat, 190 cm, 80 kg, numer buta 46-47 (w porywach 48,5)

Michał to rasowy sneakers lubiący klimat sport/dres. Uwielbia zabawy soksami, butami i gadżetami w klimacie sneak. Będąc silnym i zdrowym psem potrzebuje dominującego pana, potrafiącego ułożyć groźne rasy. Stalker chętnie poddaje się tresurze, posłusznie wykonuje polecenia, a pod opieką stanowczego tresera staje się bardzo uległy, a świetny węch sprawia, że wyczuwa nawet lekko spocone soksy. Jak każdy pies tej rasy wymaga sporo uwagi i zainteresowania swojego pana. Codzienne zabawy ze Stalkerem sprawią, że będzie on dla swojego właściciela doskonałym kompanem do życia w klimacie sneak.

 

4. Dawid

183 cm, 68 kg, numer buta 45

Siemka, mam na imię Dawid. Obecnie jeszcze jestem w Poznaniu, gdzie mieszkam i pracuję, jednakże jeżeli chodzi o jakieś zmiany, to niczego nie wykluczam. Nie oszukujmy się, nic nie trwa wiecznie, Poznań to nie więzienie i zawsze można z niego wyjechać. Jak spędzam wolny czas? Na pewno nie śpię po pracy, spędzam czas na rowerze, lubię wycieczki do lasu, nad morze i w góry, najlepiej w grupie osób, niekoniecznie takich, które znam. Powiedziałbym, że czytam książki, ale nie będę kłamać, nie jest to jakaś dziedzina nauki i rozrywki, którą chciałbym rozwijać, wolę obejrzeć dobry film, najlepiej horror, thriller psychologiczny, komedię czy po prostu położyć się na kanapie z bliską mi osobą. Lubię spędzać wieczory przy lampce wina, nie pogardzę też piwem. Nie będę twierdził, że jestem święty i że nie chodzę do klubów, bo tak nie jest; chodzę i bawię się świetnie, zawsze wyjdzie z tego jakaś fajna akcja, z której wyjdę zwycięsko. Interesuję się muzyką, lubię poznawać nowych ludzi czy też po prostu dobrze się zabawić w klimatach dres, fetysz, uległość, dominacja, nie sprawiając przy tym znacznego bólu, ale przyjemność. Jestem osobą, która lubi dość ostro i dobrze się zabawić. Czy jestem uległy? Nie, nie sądzę. Lubię aktywnie spędzać czas, jednakże nie mogę niczego wykluczyć, w końcu z życia trzeba korzystać.

 

5. Tomasz

27 lat, 179 cm, 70 kg, numer buta 45,5

Moim hobby jest elektronika i naprawa sprzętu audio. Zbieram też zabytki techniki, od lampowych radioodbiorników po stare laptopy czy telefony. Najczęściej słyszę, że patrząc na mnie trudno się domyślić, że wolę posłuchać Reny Rolskiej niż rapu (chociaż Łoną i Taco to nie gardzę). Jestem dość ekstrawertyczny, kto ze mną balował, to zdaje sobię z tego sprawę, że nie da się przy mnie nudzić.

 

6. Denis

31 lat, 183 cm, 78 kg, numer buta 43

W klimatach sneakers od małolata-gówniaka. Białe socksy, dresik i adiki - to są właśnie moje triki. Ostro, męsko i konkretnie, dodaj „sport look” i ulegnę. Jeśli na mnie zagłosujesz, zapach socksów mych poczujesz. Doznaj, no i poznaj!

 

REGULAMIN WYBORÓW MR SNEAKERS POLAND 2020

 

§1 ORGANIZATOR, IDEA I ZAKRES TEMATYCZNY WYBORÓW

01. Organizatorem wyborów Mr Sneakers Poland 2020 jest klub Dark Angels, ul. Garbary 54, 61-758 Poznań (zwany dalej: Organizatorem).

02. W wyborach Mr Sneakers Poland 2020 mogą kandydować mężczyźni czynnie stosujący w swoim wizerunku oraz życiu seksualnym fetysz ubioru sportowego (dresy, adidasy, sportowe skarpety, spodenki, singlety zapaśnicze itp.), mogący zaprezentować się w związanym z tym fetyszem ubiorze i rynsztunku oraz krótko przedstawić swoją osobistą historię fetyszową.

 

§2 KANDYDACI I ZGŁOSZENIA

01. Kandydaci biorący udział w wyborach muszą być płci męskiej, mieć ukończone 18 lat oraz posiadać obywatelstwo polskie. Kandydat musi zaprezentować się w ubraniu przynajmniej w 90% składającym się z elementów charakterystycznych dla fetyszu sportowego.

02. Aby wziąć udział w wyborach Mr Sneakers Poland 2020, należy przesłać zgłoszenie zawierające podstawowe dane: imię/pseudonim, wiek, wzrost, waga, numer buta i (do wyłącznej wiadomości organizatora) numer telefonu oraz krótką autocharakterystykę (hobby/ulubiona forma spędzania wolnego czasu/coś więcej o sobie), wraz z kilkoma zdjęciami, w terminie do 12 września 2020 na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Kandydat zobowiązany jest do przesłania co najmniej trzech zdjęć:

2.1 pierwsze zdjęcie powinno obejmować twarz kandydata;

2.2 pozostałe zdjęcia powinny obejmować całą postać lub od pasa w górę i prezentować kandydata w ubraniu fetyszowym; jedno ze zdjęć musi być wykonane na jednolitym tle;

2.3 przesłane zdjęcia nie mogą mieć charakteru erotycznego oraz prezentować nagości.

03. Przesyłając zdjęcia kandydat potwierdza, że jest ich prawnym właścicielem i Organizator wyborów Mr. Sneakers Poland 2020 może je umieścić w Internecie w formie listy kandydatów, a także w materiałach promocyjnych, takich jak ulotki, plakaty, bannery w celu promowania imprezy przez media i podmioty, które objęły patronat nad imprezą, lub w jakiejkolwiek formie współpracują przy jej organizacji.

04. Materiały promocyjne przygotowane przez organizatora wyborów Mr Sneakers Poland 2020 zostaną na życzenie udostępnione każdemu kandydatowi w celu wykorzystania ich na potrzeby autopromocji. Kandydat może je udostępniać jako ulotki, plakaty, bannery, pod warunkiem, że nie zostaną w żaden sposób zmienione.

4.1 Kandydat wyraża zgodę na robienie zdjęć jego osobie podczas imprezy, jednocześnie wyraża zgodę na publikację tych zdjęć w serwisach takich jak facebook.com, clubdarkangels.com Kandydat tym samym zrzeka się praw do wizerunku.
4.2 Zwycięzca jest zobowiązany do wzięcia udziału w sesji zdjęciowej, która ma na celu przedstawić jego osobę w mediach. Zwycięzca wyraża zgodę na publikację zdjęć na stronach organizatora i tym samym zrzeka się praw do wizerunku.
4.3 Kandydat ma prawo do autoryzacji materiałów z sesji zdjęciowej.

05. Organizator zastrzega sobie prawo do odrzucenia poszczególnych zgłoszeń. Informacja dotycząca zakwalifikowania się do wyborów zostanie przesłana do Kandydatów przez Organizatora w terminie do 12 września 2020 na podany adres kontaktowy lub przekazana telefonicznie. Po ustaleniu listy kandydatów do tytułu Mr. Sneakers Poland 2020 informacje o nich zostaną opublikowane na stronie internetowej Organizatora oraz na jego profilu na Facebooku.

06. Kandydaci zakwalifikowani do wyborów zobowiązują się do przybycia na koszt własny w dniu 19 września 2020 do klubu Dark Angels, mieszczącego się w Poznaniu przy ul. Garbary 54, i wzięcia czynnego udziału w zmaganiach o tytuł Mr Sneakers Poland 2020. Przez czynny udział w wyborach rozumie się:

6.1 podporządkowanie się przygotowanemu i przedstawionemu przez Organizatora harmonogramowi imprezy;

6.2 punktualne stawianie się w określonym czasie w wyznaczonych miejscach w trakcie trwania wyborów na prośbę Organizatora;

6.3 odpowiadanie rzetelnie i zgodnie z prawdą na zadawane pytania;

6.4 przygotowanie wcześniej krótkiej prezentacji swojej osoby (około 1 minuty);

6.5 przestrzeganie niniejszego regulaminu.

07. Każdy kandydat otrzyma darmowy bilet wstępu na całą imprezę związaną z wyborami Mr. Sneakers Poland 2020.

 

§3 NAGRODY

01. Nagrody rzeczowe otrzymane w trakcie wyborów nie podlegają wymianie na gotówkę.

02. Nagrody związane z wyborami Mr. Sneakers Poland 2020 są adresowane do zwycięzców i niezbywalne na rzecz osób trzecich.

03. Kandydaci zobowiązani są do odebrania przyznanych tytułów i nagród. Organizator nie pośredniczy w egzekwowaniu odbioru nagród od sponsorów. Może jednak zażądać rozliczenia przyjętych nagród. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za sposób spożytkowania nagród przez zwycięzców.

04. Nagrody zostaną wydane bezpośrednio przez sponsorów lub przez Organizatora w czasie trwania imprezy lub w terminie najpóźniej 30 dni od zakończenia imprezy.

 

§4 TYTUŁY I GŁOSOWANIE

01. W trakcie trwania wyborów zostaną przyznane dwa tytuły:

1.1 Mr. Sneakers Poland 2020 – przyznany zostanie na podstawie głosów publiczności obecnej w czasie wyborów w lokalu;

1.2 Vice Mr. Sneakers Poland 2020 – przyznany zostanie kandydatowi, który zbierze drugą największą liczbę punktów w głosowaniu.

02. Zasady punktacji: zdobywca największej liczby głosów zdobywa maksymalną liczbę punktów;

03. Zasady przyznania tytułów:

3.1 Mr. Sneakers Poland 2020: zdobywca największej liczby punktów.

3.2 Vice Mr. Sneakers Poland 2020: zdobywca drugiej z kolei największej liczby punktów.

04. Głosowanie publiczności odbędzie się 19.09.2020 na karcie do głosowania wręczonej każdemu uczestnikowi wyborów przy wejściu do lokalu poprzez wrzucenie karty do urny. Na karcie można postawić znak X tylko przy jednym kandydacie. Głosowanie rozpocznie się po prezentacji wszystkich kandydatów, a zakończy się o godzinie wskazanej przez Organizatora. Liczenia głosów publicznie na scenie dokonuje przedstawiciel Organizatora oraz jedna osoba wybrana z publiczności.

 

§5 ZASTRZEŻENIA

01. Organizator wyborów Mr. Sneakers Poland 2020 zastrzega sobie możliwość doprecyzowania poszczególnych punktów regulaminu wyborów. Wszelkie zmiany regulaminu będą dostępne na stronie clubdarkangels.com

02. Organizator zastrzega sobie prawo wykluczenia kandydata z wyborów podczas trwania imprezy.

 


§6 PRAWA I OBOWIĄZKI ZWYCIĘZCÓW

01. Zdobywcy tytułów Mr. Sneakers Poland 2020 oraz Vice Mr. Sneakers Poland 2020 będą mieli prawo i obowiązek oficjalnego reprezentowania polskiej społeczności fetyszowej na wszystkich imprezach fetyszowych w Polsce, Europie i na świecie aż do wyborów Mr. Sneakers Poland 2021. Jeśli zwycięzca zostanie zaproszony przez organizatora zagranicznej imprezy fetyszowej z odpowiednim wyprzedzeniem czasowym i na koszt organizatora, ma obowiązek wziąć udział w tej imprezie.

02. Biorą na siebie misję aktywnego szerzenia tolerancji dla seksualnej różnorodności, propagowania idei przyświecających ruchowi fetyszowemu w Polsce i na świecie oraz aktywizacji społeczności fetyszowej w Polsce.

03. Zwycięzca wyborów ma prawo (po uzgodnieniu z Organizatorem) wspierać sponsorów wyborów poprzez zgodę na wykorzystanie wizerunku Mr. Sneakers Poland 2020 na potrzeby sponsorów, pod warunkiem, iż materiały te będą zawierać wizerunek Mr Sneakers Poland 2020. Zwycięzca nie będzie z tego tytułu pobierał żadnych honorariów.

 

§7 ODEBRANIE TYTUŁU

01. W przypadku rażącego naruszenia zasad, którymi rządzi się społeczność fetyszowa, lub popadnięcia w konflikt z prawem Organizator na prawo odebrać każdemu ze zwycięzców zdobyty tytuł.

02. Odebranie tytułu następuje przez ogłoszenie tego faktu na stronie internetowej Organizatora oraz za pomocą portalu społecznościowego Facebook.

03. Odebrany tytuł automatycznie przechodzi w ręce następnego (według liczby zdobytych punktów) laureata wyborów.

04. Akceptacja przyjęcia tytułu przez następcę wyrażona jest przesłaniem do Organizatora wyborów Mr. Sneakers Poland podpisanego stosownego oświadczenia.