15 czerwca 2019: 5. Wybory Mr Fetish Poland 2019

Wzorem większości państw zachodnioeuropejskich, w których od wielu lat równolegle do wyborów Mister Leather i Mister Rubber odbywają się wybory Mister Fetish, również w Polsce przeprowadzamy te ostatnie, o szerszej formule, umożliwiające publiczne pokazanie się wielbicielom WSZELKICH fetyszów, nie tylko skóry i nie tylko gumy, choć ich również. Jako klub, który przez cztery lata z rzędu był miejscem polskich wyborów skórzanych, dysponujemy doświadczeniem pozwalającym nam sprawnie zorganizować już po raz piąty wybory Mistera Fetish Poland.

Wszystkich chętnych do wzięcia udziału w tym wydarzeniu w charakterze kandydatów do tytułu prosimy o zapoznanie się z regulaminem wyborów, a następnie o wypełnienie i przesłanie formularza zgłoszeniowego wraz z wymaganymi zdjęciami w terminie do 10 czerwca 2019:

Wybory odbędą się w sobotę 15 czerwca 2019. Złożą się na nie: dwie prezentacje kandydatów do tytułu (ok. 24.00 i 1.00); głosowanie publiczności; ogłoszenie werdyktu (na podstawie li tylko głosowania gości zgromadzonych w klubie; głosy oddane na karteczkach będą przeliczone na scenie przy świadkach w osobach kandydatów oraz wszystkich obecnych), ceremonia przyznania tytułów Mistera i Wicemistera oraz wręczenia nagród od sponsorów – ok. 3.00.

Po części oficjalnej zapraszamy na Multifetish Party (różne ubrania fetyszowe najmilej widziane!).

 

NAGRODY

Sponsorzy Wyborów Mr Fetish Poland 2019 przygotowali dla Laureatów następujące nagrody:

 

klub Dark Angels: dla Mistera 500 zł w gotówce.

sklep internetowy Stallion.pl: dla Mistera voucher o wartości 500 zł, do wykorzystania na zakupy w sklepie Stallion.pl

sklep internetowy Stallion.pl: dla Wicemistera voucher o wartości 200 zł, do wykorzystania na zakupy w sklepie Stallion.pl

sauna Heaven, Warszawa: dla Mistera i Wicemistera bezpłatne wejściówki do sauny. Również kilka dla wybranych osób spośród publiczności.

Tongariro/OutFilm: dla Mistera voucher z dostępem na 6 miesięcy do Outfilmu, dla Wicemistera voucher z dostępem na 3 miesiące do Outfilmu + outfilmowe gadżety (kubek, koszulka) dla obu finalistów.

sklep internetowy Mastercolt.pl: dla Mistera voucher o wartości 300 zł, do wykorzystania na zakupy w sklepie Mastercolt.pl

sklep internetowy Masculo.pl: dla Mistera i Wicemistera vouchery po 250 zł, do wykorzystania na zakupy online lub w sklepie stacjonarnym w Warszawie przy ul. Browarnej 4

 

Część nagród zostanie wręczona podczas gali wyborczej. Vouchery zostaną przesłane zwycięzcom na ich adresy mailowe.

 

KANDYDAT NR 1
TOMASZ (TOMA)

Wiek: 35 lat, wzrost: 171 cm, waga: 79 kg, oczy piwne, włosy czarne.

W tym roku po raz pierwszy postanowiłem publicznie zaprezentować się przed publicznością w fetyszowym stroju i wyjść ze strefy komfortu. Ze wszystkich fetyszy zdecydowanie najbardziej uwielbiam latex oraz klimaty rubber. W gumie fascynuje mnie każdy aspekt: zapach, wygląd, poczucie izolacji, materiał. Jak chyba każdy miłośnik gumy, w dzieciństwie z wypiekami oglądałem filmy przyrodnicze i podziwiałem nurków w opiętych kombinezonach, a z kolei gumowców nie chciałem zdejmować nawet w słoneczny dzień :) Obecnie gdybym mógł, nie zdejmowałbym latexowych ubrań w ogóle. Ponadto guma daje nieograniczoną możliwość kreowania ubiorów i świetnie łączy się z innymi fetyszami np. workgear.

Biorąc udział w Wyborach chciałbym przekonać inne osoby, aby nie wstydziły się swoich fetyszy i śmielej wychodziły w przestrzeń publiczną. Przez ostatni rok starałem się promować gumowy fetysz na każdej imprezie U-Boot. Nie chcę jednak ograniczać się w kwestii fetyszowych imprez i znajomości tylko do Warszawy. Zeszłoroczny Folsom w Berlinie był moim pierwszym wydarzeniem tego typu. Teraz czas na poznanie ogólnopolskiej sceny fetyszowej, nie tylko warszawskiej, i wizytę w Poznaniu.

Poza fetyszami, jak każdy, mam oczywiście swoje zainteresowania. Od kilku lat zasłuchany w muzyce filmowej, która podobnie jak fetysze pozwala na odcięcie się od realnego świata i wszelkich problemów.

Instagram: @tomarubber

 

KANDYDAT NR 2

RADEK (RADZIU)

Wiek: 38 lat, wzrost: 178 cm, waga: 92 kg, oczy szaroniebieskie, łysy.

Skóra to mój fetysz od wielu, wielu lat. Jej zapach, dotyk, charakterystyczne skrzypienie działa na wszystkie zmysły. Od niedawna jaram się również latexem, ten fetysz również pokażę podczas wyborczego wieczoru. Fan tatuażu, dobrego filmu i muzyki. Lubię dobrą kuchnię.