Ósma edycja dorocznego listopadowego spotkania skórzaków i wszelkich innych fetyszystów Leather&Fetish Pride wypadła okazalej niż jako organizatorzy mogliśmy się spodziewać. Dopisali przede wszystkim goście, ale również ci, dzięki którym ta noc pozostanie niezapomnianym przeżyciem.

Moc podziękowań kierujemy głównie do Drag Queen Migoty, która po raz kolejny powaliła wszystkich na kolana swoim potężnym głosem, prezentując w trzyczęściowym recitalu trzy nowe, olśniewające kreacje sceniczne.

Z dwoma piosenkami wystąpiła również Siostra Daphne O.S.P.I., przełożona jednego z berlińskich Domów Sióstr Nieustającej Przyjemności. Asystowała jej dzielnie Siostra Mary Read, jedyna czynna Siostra O.S.P.I. w Polsce, jeszcze postulantka, ale spodziewająca się wyświęcenia na pełnoprawną Siostrę (blackveiling) w marcu 2019 – ceremonia ma się odbyć w naszym klubie, o czym poinformujemy z wyprzedzeniem.

Szalona zabawa trwała do białego rana, a sami wiecie, o której godzinie w listopadzie nastaje „białe rano”. Do zobaczenia za rok w być może jeszcze większym gronie!