15/16 września 2018 już po raz piąty odbyły się w naszym klubie wybory Mr Sneakers Poland.

W tym roku mieliśmy również tylko dwóch kandydatów, ale za to bardzo zdeterminowanych dresów, ponieważ obaj startowali po raz drugi: Łukasz kandydował trzy lata temu, a Radek rok temu. Po oficjalnej prezentacji obaj musieli wziąć udział w trzech konkurencjach: stompingu/tramplingu, czyli deptaniu leżącego na wznak testera – naszego gościa z Turcji, również sneakersa, który ocenił także, czyje skarpety lepiej śmierdzą oraz który kandydat jest lepszy w masowaniu i pieszczeniu stóp testera w skarpetach. Do testów dołączyło kilku chłopaków spośród publiczności. Wyniki były wyrównane.

Głosy publiczności oddane na kartach do głosowania zostały policzone na scenie w obecności wszystkich zgromadzonych.

Decyzją naszych gości Misterem Sneakers Poland 2018 został kandydat nr 1 – Łukasz z Warszawy. Radek natomiast obronił ubiegłoroczny tytuł Wicemistera.

Zarówno Łukaszowi, jak i Radkowi serdecznie gratulujemy, dziękujemy za udział w konkursie i życzymy wielu sukcesów na sneakersowej niwie.