15 września 2018: 5. WYBORY MR SNEAKERS POLAND 2018

 

Zapraszamy na piątą edycję ogólnopolskich Wyborów Mr Sneakers Poland 2018! Zwolenników fetyszu sportowego (sneakers, sox, dres) zachęcamy do kandydowania. Na zgłoszenia zawierające podstawowe dane: imię/pseudonim, wiek, wzrost, waga, numer buta i (do wyłącznej wiadomości organizatora) adres mailowy oraz numer telefonu, wraz z kilkoma zdjęciami całej sylwetki z widoczną twarzą, czekamy w terminie do 8 września 2018. Zgłoszenia można przesyłać zarówno przez naszą stronę (formularz zgłoszeniowy TUTAJ), jak i przez grupę na Facebooku: @SneakersFetishPolska W obu przypadkach prosimy o napisanie kilku słów o sobie, uzasadnienie, dlaczego kandydat uważa się za sneakersa, co go w tym fetyszu najbardziej jara, i zadeklarowanie, jak by działał jako Mister Sneakers Poland na rzecz społeczności sneakersowej w Polsce. Zdjęcia i opis każdego kandydata zostanie umieszczony na wymienionym profilu na FB oraz na stronie klubu. Wybory odbędą się w naszym klubie w sobotę 15 września 2018. Mister i Wicemister zostaną wyłonieni wyłącznie głosami publiczności zgromadzonej w klubie, które to głosy zostaną przeliczone na scenie w obecności wszystkich zgromadzonych.

 

KANDYDAT NR 1

Łukasz Głuchowski/Dresik

Ma 33 lata, 172/60, piwne oczy i jest ciemnym blondynem. Mieszka w Warszawie. Swoje upodobanie do sportowych ciuchów podkreśla aktywnością fizyczną – w wolnym czasie jeździ na rowerze.

 

KANDYDAT NR 2

Radek

Cześć, jestem Radek, 30/178/80, oczy brązowe, blondyn. Wychowałem się na blokowisku, gdzie pełno było seksownych dresiarzy, stąd też moje zamiłowanie do sneakers. Bardzo interesuję się modą, a sneakers to dziedzina, gdzie przenikają się moda i seks. Jest to też okazja do gorących akcji. W wolnych chwilach lubię słuchać muzyki techno i chodzić na imprezy. W konkursie startuję po raz drugi. Do zobaczenia w Poznaniu!

 

NAGRODY

klub Dark Angels: dla Mistera 500 zł w gotówce.

sklep internetowy Stallion.pl: dla Mistera voucher o wartości 500 zł, do wykorzystania na zakupy w sklepie Stallion.pl

sklep internetowy Masculo.pl: dla Mistera soxy tęczowe oraz bon o wartości 150 zł; dla Wicemistera soxy tęczowe oraz bon o wartości 100 zł – do wykorzystania na zakupy w sklepie Masculo.pl

sklep internetowy Frixx.pl: dla Mistera bon o wartości 150 zł; dla Wicemistera bon o wartości 100 zł – do wykorzystania na zakupy w sklepie Frixx.pl

 

Wśród gości, którzy odwiedzą nas podczas gali wyborczej, rozlosujemy 34 puszki piwa Warka – możesz wypić na miejscu lub zabrać do domu.