16/17 czerwca 2018 w klubie Dark Angels odbyła się czwarta edycja Wyborów Mr. Fetish Poland. W tym roku mieliśmy trzech kandydatów do tytułu, a byli to: Łukasz Kasprzak – 37-latek z Krakowa, Tomasz Molis – 32-latek z Warszawy (który startował po raz trzeci) oraz Arkadiusz Makarowicz – 28-latek z Leszna.

 

Wyłącznie głosami publiczności zgromadzonej w klubie, które zostały przeliczone publicznie na scenie w obecności wszystkich, Misterem Fetish Poland 2018 został wybrany Arkadiusz Makarowicz, który zdobył 30 głosów.

Na drugim miejscu – z tytułem Wicemistera Fetish Poland 2018 – uplasował się Łukasz Kasprzak, który zdobył 23 głosy.

Najmniej, bo tylko 8 głosów, oddano na Tomasza Molisa.

 

Galę wyborczą współprowadziła oraz pomiędzy dwiema prezentacjami kandydatów i ogłoszeniem werdyktu koncertowała nasza wspaniała Drag Queen Migota, której potężny głos ma w naszym klubie już wielu stałych wielbicieli.

Zdobywcom tytułów Mistera i Wicemistera Fetish Poland 2018 serdecznie gratulujemy, a Migocie i sponsorom: sklepom Mastercolt.pl i Masculo.pl, warszawskiej saunie Heaven oraz dystrybutorom filmów o tematyce gejowskiej Tongaririo Releasing/OutFilm dziękujemy za nieoceniony wkład w przeprowadzenie imprezy.