W sobotę 17 marca 2018 nasz klub Dark Angels obchodził swoje siódme urodziny.

 

Dziękujemy wszystkim, którzy zechcieli nam towarzyszyć tej jubileuszowej nocy. Goście (mamy nadzieję) bawili się wyśmienicie, a to głównie dzięki gwieździe wieczoru – drag queen Migocie, która jak zawsze olśniła wszystkich swoim potężnym głosem, dopracowanymi kreacjami i niezwykle towarzyskim sposobem bycia. DQ Migota pojawiła się na scenie w trzech odsłonach, za każdym razem w zupełnie innym stroju, perfekcyjnie wykonując największe hity nie tylko polskiej piosenki. Impreza spontanicznie przerodziła się w afterparty, które przeciągnęło się do grubo po 8.00 rano już w niedzielę.

Urodzinową noc uświetnili swoją obecnością: Przemek – Mr Fetish Poland 2017, Łukasz – Wicemister Leather Poland 2017, Łukasz – Mr Fetish Poland 2015.

Z okazji Dnia Świętego Patryka każdy gość opuszczający lokal dostawał na drogę butelkę piwa Heineken oraz piwny pokal.

Zadbaliśmy też o żołądki naszych gości – po występach Migoty zaserwowaliśmy pizzę. Obchodzący tego dnia imieniny przyjaciel klubu, Zbyszek ze Szczecina, postawił wszystkim obecnym szampana.

Wierzymy, że za rok spotkamy się w jeszcze większym gronie i będziemy się bawić co najmniej równie szampańsko.