2 września 2017 już po raz czwarty odbyły się w naszym klubie wybory Mr Sneakers Poland.

 

W tym roku mieliśmy wprawdzie tylko dwóch kandydatów, ale za to dresiaków-sneakersów pełną stopą! Po oficjalnej prezentacji oraz przetestowaniu stanu skarpet obu kandydatów przez fachowych testerów głosy publiczności oddane na kartach do głosowania zostały policzone na scenie w obecności wszystkich zgromadzonych.

Decyzją naszych gości Misterem Sneakers Poland 2017 został kandydat nr 2 (na zdjęciach z lewej) – Piotr z Poznania (choć jego skarpety były, zdaniem testerów, mniej "inspirujące" zapachowo niż skarpety przeciwnika). Siłą rzeczy tytuł Wicemistera Sneakers Poland 2017 przypadł w udziale Radkowi z Krakowa (na zdjęciach z prawej).

Zarówno Piotrowi, jak i Radkowi serdecznie gratulujemy, dziękujemy za udział w konkursie i życzymy wielu sukcesów na sneakersowej niwie.