Wybory Mr Fetish Poland 2017: 10 czerwca 2017

 

Wzorem większości państw zachodnioeuropejskich, w których od wielu lat równolegle do wyborów Mister Leather i Mister Rubber odbywają się wybory Mister Fetish, również w Polsce przeprowadzamy te ostatnie, o szerszej formule, umożliwiające publiczne pokazanie się wielbicielom WSZELKICH fetyszów, nie tylko skóry i nie tylko gumy, choć ich również. Jako klub, który przez cztery lata z rzędu był miejscem polskich wyborów skórzanych, dysponujemy doświadczeniem pozwalającym nam sprawnie organizować już po raz trzeci wybory Mistera Fetish Poland.

Wszystkich chętnych do wzięcia udziału w tym bezprecedensowym w Polsce wydarzeniu w charakterze kandydatów do tytułu prosimy o zapoznanie się z regulaminem wyborów, a następnie o wypełnienie i przesłanie mailem na adres klubu formularza zgłoszeniowego wraz z wymaganymi zdjęciami w terminie do 8 czerwca 2017.

Wybory odbędą się w sobotę 10 czerwca 2017. Złożą się na nie: prezentacja kandydatów do tytułu, głosowanie publiczności, ogłoszenie werdyktu (na podstawie głosowania gości zgromadzonych w klubie), ceremonia przyznania tytułów Mistera i Wicemistera oraz wręczenia nagród od sponsorów.

Gościem specjalnym wieczoru będzie Łukasz – Mister Leather Poland 2017, dla którego będzie to impreza benefisowa, otwierająca jego całoroczną kadencję.

Wieczór uświetni swoim występem wokalnym Drag Queen Migota, jedna z najwybitniejszych polskich artystek w tej dziedzinie; jej występ jest wart obejrzenia i usłyszenia (zero playbacku!) nawet bez związku z zasadniczym programem tej nocy.

Po części oficjalnej zapraszamy wszystkich obecnych na Multifetish Party (różne ubrania fetyszowe najmilej widziane!).

 

Sponsorzy Wyborów Mr Fetish Poland 2017 przygotowali dla Laureatów następujące nagrody:

klub Dark Angels: dla Mistera 500 zł w gotówce.

sklep internetowy Stallion.pl: dla Mistera voucher o wartości 500 zł, do wykorzystania na zakupy w sklepie Stallion.pl

sklep internetowy Stallion.pl: dla Wicemistera voucher o wartości 200 zł, do wykorzystania na zakupy w sklepie Stallion.pl

sklep internetowy Frixx.pl: dla Mistera voucher o wartości 150 zł, dla Wicemistera voucher o wartości 100 zł, do wykorzystania na zakupy w sklepie Frixx.pl

sklep internetowy mastercolt.pl: dla Mistera wykonamy dowolny model harnessa z oferty MasterColta. Będzie to voucher do zrealizowania w sklepie w ramach ustaleń ze Zwycięzcą, który model harnessa sobie wybierze.

wydawnictwo Bruno Gmünder Verlag z Berlina: dla Mistera, Wicemistera i laureata trzeciego miejsca album „Transformation” ze zdjęciami fetyszowymi w klimacie rubber autorstwa fotografa G. Elliotta Simpsona z Toronto oraz przewodniki „Spartacus International Hotel Guide 2017” (16. edycja) i „Spartacus International Sauna Guide 2017” (11. edycja).

sauna Heaven, Warszawa: dla Mistera i Wicemistera bezpłatne wejściówki do sauny oraz gadżety firmowe.

Część nagród zostanie wręczona podczas gali wyborczej. Vouchery zostaną przesłane zwycięzcom na ich adresy mailowe.

 

KANDYDAT NR 1

Przemek Manasterski/PRZEMO
Kraków
50/177/75
oczy niebieskie, szatyn
Fetysz reprezentowany podczas wyborów: ubiór skórzany (leather).
Hobby/Ulubiona forma spędzania wolnego czasu: podróże, zwiedzanie, fotografowanie, sztuka i muzea, projektowanie wnętrz i stylizacja ubiorów, czytanie, gotowanie.

KANDYDAT NR 2

Tomasz Molis/LeatherThomi

Warszawa

30/173/75

oczy brązowe, szatyn

Fetysz reprezentowany podczas wyborów: leather, rubber, S/M, smoke fetish

Hobby/Ulubiona forma spędzania wolnego czasu: Jeszcze 30-letni, leniwy, introwertyczny i bezkompromisowy nerd gatunku homo sapiens. Warszawiak z wyboru, sercem zawsze w Łodzi. Ze względu na swój lakoniczny i chłodny sposób komunikacji niejedną osobę doprowadziłem do szału. W życiu kieruję się intuicją, zachowując przy tym racjonalność i rozsądek, dążąc do tego, żeby jedynie żałować, że coś zrobiłem, zamiast wypominać sobie, że nie starczyło mi odwagi czegoś spróbować. Jako programista zawodowo zajmuję się dziełem stworzenia, tzn. z nicości tworzę przydatne i potrzebne programy, które tworzą współczesny świat. Mój świat fetyszu to wieczna walka jednego fetyszu nad pozostałymi. Dobrze czuję się w fetyszu zarówno skórzanym, jak i gumowym. Interesuję się także BDSM. Pomimo że nie potrafię pływać, watersports nie stanowią dla mnie tajemnicy. Na co dzień łatwo spotkać mnie na fetyszowym czacie, gdzie realizuję kolejny z moich fetyszy – smoke fetish. Wolny czas spędzam albo w kuchni, gdzie rozwijam swoją pasję do gotowania, albo na siłowni, gdzie pracuję nad swoją sylwetką. Poza tym, jak przystało na nerda, interesuję się kosmosem, zagadnieniami fizyki współczesnej oraz odkryciami naukowymi.