25 marca 2017 hucznie obchodziliśmy szóste urodziny klubu Dark Angels.

 

Dziękujemy wszystkim, którzy zaszczycili nas swoją obecnością w tę szczególną noc!

Byli wśród nas dwaj Łukasze: nowo wybrany Mister Leather Poland 2017 oraz Wicemister Leather Poland 2016.Wielu gości skorzystało z okazji do zawarcia z nimi osobistej znajomości.

Kamil, Mister Fetish Poland 2016, przygotował dla nas nie lada niespodziankę. Przy pomocy swojego asystenta poddał się na naszych oczach procesowi mumifikacji. Była to niepowtarzalna okazja, by zobaczyć tę rzadką technikę fetyszową na żywo. Niecodzienne widowisko przyciągnęło wielu obserwatorów.

Jednak gwiazdami wieczoru byli dwaj znakomici performerzy z Londynu: tancerz go-go Ricardo Prince i pornoaktor Gabriel Phoenix, którzy zaprezentowali na naszej scenie trzyczęściowy pokaz seksu na żywo. Pierwsza odsłona tego spektaklu miała miejsce równo o północy, druga o godz. 1.00, a trzecia – najgorętsza i mokra – o godz. 2.00. Aktorzy dali z siebie wszystko, spływali potem (i nie tylko) z wysiłku wkładanego w być może najlepszy tego typu show w całej sześcioletniej historii naszego klubu. Chłopaki okazali się też niezwykle komunikatywni, byli rozchwytywani przez wszystkich na całym terenie klubu. Chwalili polską publiczność za interaktywność i zaangażowanie, czym korzystnie różni się ona od znanej im na co dzień, raczej powściągliwej w reakcjach gejowskiej publiczności brytyjskiej. Udzielili także naszemu magazynowi „Adam” wywiadu, w którym zdradzają wiele osobistych szczegółów – publikacja wkrótce!

Imprezie towarzyszyła wystawa fotografii fetyszowej hiszpańskiego fotografa Xaviera Vazqueza Solano – jak sam o sobie pisze – prostego chłopaka z Barcelony (gdzie mieszka do dzisiaj), który jest fotografem „intuicyjnym”, tzn. efekt artystyczny jego prac opiera się na intymnym impulsie wysyłanym przez modela w kierunku obiektywu; strona techniczna, warsztatowa schodzi na dalszy plan. Xavier jest artystą cenionym przez światową społeczność fetyszową, o czym świadczą liczne wystawy: w Barcelonie, Porto, na Ibizie, w Madrycie, Paryżu, Kolonii. Teraz jego prace możemy oglądać w Polsce: w Warszawie i Poznaniu. Więcej zdjęć znajdziecie na stronie autorskiej i profilach:

http://xaviervazquezsolano.com/

https://web.facebook.com/xavier.vazquezsolano.1?fref=ts

https://web.facebook.com/XavierVazquezSolano.XVS/?pnref=lhc

 

Raz jeszcze dziękując licznie przybyłym gościom, wyrażamy nadzieję, że równie udana zabawa urodzinowa czeka nas za rok – a przedtem zapraszamy na nasze główne imprezy w roku 2017, już anonsowane na bannerze poziomym na stronie głównej.