Dark Angels

Po raz SIÓDMY zapraszamy wszystkich skórzaków, fetyszystów i perwersów na doroczną, jedyną w swoim rodzaju wyłącznie męską seks-imprezę odbywającą się pomiędzy kolejnymi edycjami wyborów Mr Leather Poland i będącą doskonałą okazją do spotkania fetyszowych znajomych z całego kraju.

Dark Angels jest kolebką polskiego zorganizowanego życia skórzano-fetyszowego, miejscem powstania Stowarzyszenia Leather Poland oraz kilku pierwszych edycji wyborów Mr Leather Poland. Mile widziani goście w dowolnym stroju fetyszowym, a szczególnie w skórze, gumie, mundurach (dresscode nieobowiązkowy). Nasz klub po raz kolejny będzie areną najbardziej perwersyjnego męskiego seksu bez żadnych ograniczeń.

Obecni będą Misterzy Leather oraz Fetish Poland – zarówno urzędujący, jak i (przynajmniej niektórzy) z lat ubiegłych.

Jak co roku w tym terminie odwiedzi nas dobrze znana stałym bywalcom DA Siostra Daphne O.S.P.I., przełożona berlińskiego domu Sióstr Nieustającej Przyjemności, wieloletnia przyjaciółka klubu. Zapraszamy do wspólnej szalonej zabawy!