Dark Angels

2 września 2017: 4. WYBORY MR SNEAKERS POLAND 2017

 

Zapraszamy na czwartą edycję ogólnopolskich Wyborów Mr Sneakers Poland 2017! Zwolenników fetyszu sportowego (sneakers, sox, dres) zachęcamy do kandydowania. Na zgłoszenia zawierające podstawowe dane: imię/pseudonim, wiek, wzrost, waga, numer buta i (do wyłącznej wiadomości organizatora) adres mailowy oraz numer telefonu, wraz z kilkoma zdjęciami całej sylwetki z widoczną twarzą, czekamy w terminie do 31 sierpnia 2017. Zgłoszenia można przesyłać zarówno przez naszą stronę (formularz zgłoszeniowy TUTAJ), jak i przez grupę na Facebooku: @SneakersFetishPolska W obu przypadkach prosimy o napisanie kilku słów o sobie, uzasadnienie, dlaczego kandydat uważa się za sneakersa, co go w tym fetyszu najbardziej jara, i zadeklarowanie, jak by działał jako Mister Sneakers Poland na rzecz społeczności sneakersowej w Polsce. Zdjęcia i opis każdego kandydata zostanie umieszczony na wymienionym profilu na FB oraz na stronie klubu. Wybory odbędą się w naszym klubie 2 września 2017. Mister i Wicemister zostaną wyłonieni wyłącznie głosami publiczności zgromadzonej w klubie.

http://clubdarkangels.com/component/k2/item/1104-4-wybory-mr-sneakers-poland-2017.html