Dark Angels

16 czerwca 2018: 4. Wybory Mr Fetish Poland 2018

 

Wzorem większości państw zachodnioeuropejskich, w których od wielu lat równolegle do wyborów Mister Leather i Mister Rubber odbywają się wybory Mister Fetish, również w Polsce przeprowadzamy te ostatnie, o szerszej formule, umożliwiające publiczne pokazanie się wielbicielom WSZELKICH fetyszów, nie tylko skóry i nie tylko gumy, choć ich również. Jako klub, który przez cztery lata z rzędu był miejscem polskich wyborów skórzanych, dysponujemy doświadczeniem pozwalającym nam sprawnie zorganizować już po raz czwarty wybory Mistera Fetish Poland.

Wszystkich chętnych do wzięcia udziału w tym wydarzeniu w charakterze kandydatów do tytułu prosimy o zapoznanie się z regulaminem wyborów, a następnie o wypełnienie i przesłanie mailem na adres klubu: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. formularza zgłoszeniowego wraz z wymaganymi zdjęciami w terminie do 10 czerwca 2018.

Wybory odbędą się w sobotę 16 czerwca 2018. Złożą się na nie: dwie prezentacje kandydatów do tytułu; głosowanie publiczności; ogłoszenie werdyktu (na podstawie li tylko głosowania gości zgromadzonych w klubie; głosy oddane na karteczkach będą przeliczone na scenie przy świadkach w osobach kandydatów oraz wszystkich obecnych), ceremonia przyznania tytułów Mistera i Wicemistera oraz wręczenia nagród od sponsorów. Pomiędzy kolejnymi punktami programu swoim potężnym głosem i olśniewającymi kreacjami scenicznymi będzie nas czarować nasza niezastąpiona Drag Queen Migota. Po części oficjalnej zapraszamy na Multifetish Party (różne ubrania fetyszowe najmilej widziane!) oraz ABBA Afterparty (tło dźwiękowe zgodnie z nazwą).

NAGRODY

Sponsorzy Wyborów Mr Fetish Poland 2018 przygotowali dla Laureatów następujące nagrody:

klub Dark Angels: dla Mistera 500 zł w gotówce.

sklep internetowy Stallion.pl: dla Mistera voucher o wartości 500 zł, do wykorzystania na zakupy w sklepie Stallion.pl

sklep internetowy Stallion.pl: dla Wicemistera voucher o wartości 200 zł, do wykorzystania na zakupy w sklepie Stallion.pl

sauna Heaven, Warszawa: dla Mistera i Wicemistera bezpłatne wejściówki do sauny. Również kilka dla wybranych osób spośród publiczności.

Tongariro/OutFilm: dla Mistera i Wicemistera po egzemplarzu DVD filmu biograficznego „Tom of Finland” Dome Karukoskiego.

Część nagród zostanie wręczona podczas gali wyborczej. Vouchery zostaną przesłane zwycięzcom na ich adresy mailowe.

 

Ustępujący Mr Fetish Poland 2017 – Przemek:

 


przekaże tytuł jednemu z następców:

KANDYDAT NR 1
Łukasz Kasprzak/Chiher

37/186/78, oczy niebieskie, ciemny blondyn. Mieszka w Krakowie. Podczas Wyborów wystąpi w ubiorze skórzanym (leather). Oto co pisze o sobie: „Mój fetysz skórzany w pełni się ujawnił, kiedy dwa lata temu startowałem w wyborach Mr Leather Poland 2016. Niesamowite było poznanie i nawiązanie znajomości, które trwają do dzisiaj, z miłośnikami różnego rodzaju fetyszu z kraju i zagranicy. Od tamtego czasu zawsze uczestniczę w Paradzie oraz Marszu Równości ubrany w skórę, gdyż czuję się w niej najbardziej naturalnie oraz w ten sposób podkreślam różnorodność środowiska LGBT. Dwukrotnie bawiłem się na Folsomie w Berlinie, gdzie przez kilka dni można doświadczyć niepowtarzalnego klimatu wspólnoty pełnej serdeczności, zabawy i mnóstwa fascynujących osób, dla których jesteś bratem w fetyszu. W zeszłym roku współtworzyłem wybory w Warszawie i miałem zaszczyt uzyskać tytuł V-ce Mr Leather Poland 2017, byłem też zapraszany na imprezy klubowe na terenie Polski i Europy. Oprócz tego interesuję się polską fantastyką, masażami, a najlepiej wypoczywam przy kawie, w czasie spacerów z psami (mam 2) oraz na imprezach fetyszowych w domu i nie tylko.”